Mēbeles

Mēs pārdodam mēbeles

Liels assortimets

Liela izvēle un dizains visām gaumēm

Kvalitate un garantija

Kvalitate un garantija, jus busiet laimīgi

Atzveltnes rāmji izgatavoti no priedes masīva un finiera. Mīkstais elements veidojas uz 2 slāņu dažāda blīvuma porolona slāņiem. Spilveni pildīti ar sintētiskām dūnām. Pamatnes kaste izgatavota no laminētām kokšķiedras plāksnēm un masīva brusēm. Kastes vāks – kokšķiedra. Pateicoties ievilkumiem uz sēdekļa, tas neizsēžas un saglabā savu sākotnējo izskatu visu ekspluatācijas laiku un izskatās apjomīgi. Elkoņu balsti ir noņemami, un tie ir izgatavoti no kokšķiedras plāksnēm un masīva brusēm. Elkoņu balsti nostiprināti uz hromētām caurulēm. Dīvānam ir transformācijas mehānisms – «akordeons», pateicoties kam, ar nelieliem izmēriem iznāk plaša guļamvieta. Aprīkots ar apjomīgām nišām uzglabāšanai.


Dīvāns - gulta «akkordeon 3» (1.2 m) modelis, kura gabarītu izmēri platumā ir no 1000 līdz 2000 mm, un guļamvietas platums atbilstoši no 700 līdz 1700 mm ar gradāciju 100 mm. Garums – 1100 mm saliktā veidā un 2000 m izliktā veidā. 


Moduļu transformācijas mehānismi
Akkordeon

Ar vienu kustību pārveidojas par gultu
Uzrakstīt recenziju

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

AKKORDEON-3

    Izmēri: 0.00см x 0.00см x 0.00см
  • Availability: Ir noliktava
  • 595.00€


Opcijas


Vietnē norādītajām cenām ir tikai informatīvs nolūks un tās nav publisks piedāvājums! Lūdzu, pārbaudiet cenas zvanot pa tālruni vai veikalā.